Čím nahradiť produkty NEURINU?

floating-leaf
floating-leaf

Vážení priatelia, milí zákazníci. Iste ste si všimli, že v poslednej dobe je dostupnosť niektorých produktov NEURINU obmedzená. Sme si vedomí, že ich nedostupnosť môže byť pre mnohých z vás veľmi nepríjemnou udalosťou. Situáciu riešime, chceme aby boli všetky podukty NEURINU k dispozícii dlhodobo a nepretržite. Môže to však trvať niekoľko týždňov. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté ťažkosti.

Každý deň dostávame obrovské množstvo dotazov, kedy budú produkty dostupné a či ich je možné nahradiť niečím iným. Pre tých z vás ktorým výživové doplnky NEURINU chýbajú, sme pripravili tento návod, čím naše produkty môžete dočasne nahradiť.

Vieme že navrhovaná kombinácia výživových doplnkov dokáže produkty NEURINU nahradiť len čiastočne. Je to však jedno z riešení na preklenutie obdobia, kým sa nám znovu nepodarí obnoviť dodávky produktov. Pamätajte že navrhované produkty nemusia byť vhodné pre vegánov a v niektorých prípadoch môžu obsahovať farbivá alebo iné pomocné látky.

Náhrada za Serotogen

Ak potrebujete nahradiť produkt NEURINU Serotogen, použite kombináciu týchto výrobkov (môžete samozrejme použiť aj produkty iných značiek, dôležité sú obsiahnuté účinné látky). Pre nahradenie účinku Serotogenu je nutné užívať všetky tieto výživové doplnky súčasne. Dbajte na odporúčané dávkovanie jednotlivých produktov.

Pre nahradenie Serotogenu užívajte tieto produkty:

Približná cena všetkých odporúčaných produktov dohromady: 46,00 €

Náhrada za Calmgen

Ak potrebujete nahradiť produkt NEURINU Calmgen, použite kombináciu týchto výrobkov (môžete samozrejme použiť aj produkty iných značiek, dôležité sú obsiahnuté účinné látky). Pre nahradenie účinku Calmgenu je nutné užívať všetky tieto výživové doplnky súčasne. Dbajte na odporúčané dávkovanie jednotlivých produktov.

Pre nahradenie Calmgenu užívajte tieto produkty:

Približná cena všetkých odporúčaných produktov dohromady: 54,50 €

Náhrada za Melatogen

Ak potrebujete nahradiť produkt NEURINU Melatogen, použite kombináciu týchto výrobkov (môžete samozrejme použiť aj produkty iných značiek, dôležité sú obsiahnuté účinné látky). Pre nahradenie účinku Melatogenu je nutné užívať všetky tieto výživové doplnky súčasne. Dbajte na odporúčané dávkovanie jednotlivých produktov.

Pre nahradenie Melatogenu užívajte tieto produkty:

Približná cena všetkých odporúčaných produktov dohromady: 44,00 €

Odkazy na navrhované produkty sú affiliate, ich využitím nás podporíte. Ďakujeme a v prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre vás.