Doprava a platba
pri objednávke cez intenret

Rýchle dodanie

Diskréne doručenie

Bezpečný nákup

Certifikované produkty

Produkty posielame do celej Európskej Únie prostredníctvom vybraných kuriérskych a poštových služieb. Aktuálna ponuka a ceny sú vždy uvedené v procese objednávania.

Zasielame do celej EU

Objednávky posielame do celej Európskej Únie prostredníctvom vybraných kuriérskych a poštových služieb. Aktuálna ponuka a ceny sú vždy uvedené v procese objednávania.

Osobný odber a sklad:

isklad 180126/09
Augeri s.r.o.
Diaľničná cesta 5, hala D, gate 35
903 01 Senec

Osobné prevzatie je možné:
Pondelok – Piatok 6:00 – 18:00

Dostupné prepravné metódy

Kuriérska preprava

Ide o jednu z najpohodlnejsich typov prepravy. Objednané produkty vám donesie kuriér priamo ku vám domov, dôkladne zabalené a označené. Doba dopravy 1 – 2 dni po odoslaní.

Packeta (Zásielkovňa)

Mimoriadne obľúbený spôsob dodania prostredníctvom zásielkovne je ekonomicky výhodný a spoľahlivý. Objednané produkty si osobne vyzdvihnúť na pobočke Zásielkovne, ktorá sa takmer isto nachádza v pešej dostupnosti.

Osobný odber v sklade

Ak preferujete osobný odber priamo z distribučného centra, ponúkame vám aj túto možnosť. Adresu skladu nájdete v kontaktných informáciách. Pracovníci vás radi obslúžia na základe predchádzajúcej objednávky v tomto e-shope a zaslaného SMS kódu, ktorý je potrebné oznámiť pracovníkovi pri prevzatí vašej objednávky.

Ďalšie prepravné metódy

K dispozícii môžu byť aj ďalšie lokálne prepravné metódy. Aktuálna ponuka prepravných metód pre Vašu lokalitu je uvedená v priebehu objednávkového procesu.

Zasielame aj do krajín Európskej Únie

Využite možnosť zaslania objednávky do ktorejkoľvek krajiny Európskej Únie. Preprava je rýchla a finančne nenáročná. D väčšiny krajín sme schopní objednávku doručiť do 48 hodín od jej odoslania.

Dostupné platobné metódy

Bezpečná online platba kartou

K dispozícii je bezpečná a veľmi pohodlná platbu kartou online. Vašu objednávku uhradíte priamo pri jej vytvorení a o ostatné sa už postaráme my. Aby sme mohli prijímať platby platobnými kartami, spolupracujeme s platobnou bránou PayU, ktorá je otvorená a bezpečná. Vaša banka môže pri kartovej online platbe požadovať dodatočné overenie pomocou SMS kódu alebo “push notifikácie”.

Platba na dobierku

Stále obľúbenou platobnou metódou je platba na dobierku. Objednané produkty uhradíte priamo dopravcovi v hotovosti, alebo bankovou kartou. Ide o jednoduchú rýchlu a bezpečnú platobnú metódu.

Ponuka platobných a prepravných metód sa môže meniť. Vždy aktuálna ponuka je uvedená v záverečných krokoch objednávkového procesu v tomto e-shope.

Vyskúšajte
niektoré zo silných produktov NEURINU

Serotogen

Serotogen

50 kapsúl

Výživový doplnok pre dobrú náladu a radosť na každý deň

21,90 

Calmgen

Calmgen

50 kapsúl

Výživový doplnok proti úzkosti a stresu

21,90 

Melatogen

Melatogen

50 kapsúl

Výživový doplnok pre hlboký a osviežujúci spánok

18,70 

Nootrogen

Nootrogen

30 kapsúl

Výživový doplnok pre vysoký výkon nervovej sústavy a mozgu

14,99