Super MAGNESIUM+B6

Dokonale bio-dostupné vysoko kvalitné magnézium obohatené o vitamín B6, aby Vaša duša aj telo prospievali.

Super Magnesium+B6

Super Magnesium+B6

Super Magnesium+B6

14,70 

120 kapsúl

Najobľúbenejšie

2x Super Magnesium+B6

2x Super Magnesium+B6

2x Super Magnesium+B6

27,70 

Ušetríte: 1,70 

240 kapsúl

3x Super Magnesium+B6

3x Super Magnesium+B6

3x Super Magnesium+B6

39,70 

Ušetríte: 4,40 

360 kapsúl

4x Super Magnesium+B6

4x Super Magnesium+B6

4x Super Magnesium+B6

49,70 

Ušetríte: 9,10 

480 kapsúl

Hodnotenie 4.8

Najsilnejší zdroj horčíka, aký si môžete želať

Výživový doplnok Super Magnesium+B6 obsahuje vysoký objem dokonale biologicky dostupného horčíka v chelátovej forme, ktorý je obohatený o vitamín B6. Jedine s týmto magnéziom je možné dosiahnuť správnu hladinu horčíka v organizme, pre získanie maximálnych psychologických i fyziologických benefitov.

S užívaním tohto vysoko hodnotného výživového doplnku Vášmu organizmu doprajete kompletnú dennú dávku horčíku a vitamínu B6, ktorý je tak potrebný. A navyše, Super Magnesium+b6 je vhodné aj pre vegánov.

Čo by pre Vás znamenalo ak:

✓ By Váš nervový systém fungoval perfektne?
✓ By ste mali stabilne dobrú a pohodovú náladu?

✓ By sa znížil stupeň Vašej únavy?
✓ By ste sa nadobro zbavili svalových kŕčov?

Vysoký obsah horčíka

Biologicky dostupná forma

Obohatené o vitamín B6

100% odporúčanej dennej dávky

Vhodné pre vegánov

Ako NEURINU Super Magnesium+B6 účinkuje?

Magnézium diglycinát a vitamín B6 majú synergické účinky, ak sa užívajú spoločne. Diglycinát je organická forma horčíka, ktorá je viazaná na aminokyselinu glycín. Magnézium je minerál, nevyhnutný pre správne fungovanie mnohých telesných a duševných procesov. Hrá dôležitú úlohu vo fungovaní nervového systému, svalov, srdca, dýchania a imunitného systému. Pomáha tiež pri tvorbe DNA, bielkovín a tvorbe energie.

Magnézium diglycinát sa ľahko absorbuje v tráviacom trakte a umožňuje efektívne vstrebávanie horčíka do tela. Keď sa magnézium dostane do krvného obehu, môže sa rýchlo distribuovať do rôznych tkanív orgánov a prinášať svoje benefity.

Vitamín B6, je v tomto produkte obsiahnutý v chemickej forme pyridoxín. Je nevyhnutný pre mnoho telesných procesov vrátane syntézy bielkovín, tvorby červených krviniek, správneho fungovania mozgu a nervového systému. Vitamín B6 okrem toho napomáha dobrému vstrebávaniu magnézia, čím násobí jeho efekt. Magnézium diglycinát v kombinácii s vitamín B6 pomáhajú pri udržiavaní zdravej hladiny horčíka v tele, čo má zásadný vplyv na duševnú a fyzickú pohodu.

Výživový doplnok NEURINU Super Magnesium+B6 nie je pre každého. Je vhodný len pre ľudí, ktorí poznajú benefity vysoko kvalitného horčíka a nehodlajú robiť žiadne kompromisy.

Magnézium diglycinát v kombinácii s vitamín B6 pomáha pri udržiavaní zdravej hladiny horčíka v tele, čo má zásadný vplyv na duševnú a fyzickú pohodu.

Dávkovanie a zloženie Super Magnesia+B6

 • Užívajte 2-4 kapsuly 1x denne
 • Zapite dostatočným množstvom tekutín
 • Denná dávka 4 kapsule zabezpečí 100% príjem horčíka
 • Užívajte dlhodobo

Maximálna denná dávka sú 4 kapsuly, neprekračujte ju.

Super Magnesium+B6 a jeho zloženie

Zložka Množstvo v dennej dávke RHP
Diglycinát horečnatý 2000 mg
– z toho horčík 400 mg 106%
– z toho glycín 1600 mg
Vitamín B6 2,8 mg 200% 

*RHP – referenčná hodnota príjmu
Zobraziť etiketu

1
Minerál

Horčík

Horčík v biologicky dostupnej chelátovej forme diglycinátu. Ide o najhodnotnejšiu formu horčíka. Oproti obyčajnému horčíku sa Diglycinát najľahšie absorbuje v tráviacom trakte a umožňuje efektívne vstrebávanie magnézia do tela. Jeho ďalšou výhodou je nízka dráždivosť. Preto môže byť vhodný aj pre tých, ktorí majú citlivý žalúdok. So Supermagnesiom+B6 doplniť kompletnú odporúčanú dennú dávku horčíka.

2
Vitamín

B6

Vitamín B6 vo forme pyridoxínu je rozpustný vo vode a patrí k najdôležitejším vitamínom skupiny B. Udržiavanie jeho normálnej hladiny v organizme, má veľké množstvo benefitov. Vitamín B6 má vplyv na náladu a podporuje produkciu neurotransmiterov, ktoré ovplyvňujú emocionálny stav. Okrem toho zlepšuje vstrebávanie magnézia a preto hrá nezastupiteľnú úlohu vo výživovom doplnku Super Magnesium+B6. So Supermagnesiom+B6 doplníte úplnú odporúčanú dennú dávku vitamínu B6.

3
Aminokyselina

Glycín

Glycín sa vo výživovom doplnku NEURINU Super Magnesium+B6, nachádza v chemickej väzbe s horčíkom (Už spomínaný Diglycinát horečnatý). Ide o aminokyselinu, ktorá funguje ako inhibičný neurotransmiter, znižujúci pocity stresu a úzkosti, vďaka regulácii hladiny kortizolu. Glycín je tiež dôležitý pre správne kognitívne funkcie mozgu a celého nervového systému.

Porovnajte si Super MAGNESIUM+B6
s obyčajným magnéziom

Nenechajte sa nalákať na zdanlivo výhodné ponuky obyčajného magnézia. S bežným magnéziom nemusíte nikdy dosiahnuť želané benefity. Miniete tak peniaze a zažijete sklamanie. To sa vám so Super Magnéziom+B6 nestane.

Super Magnesium+B6

Cena od 14,70 
Super Magnesium+B6
 • Vyššia cena
 • Biologicky najdostupnejšia forma horčíka
 • Až 80% horčíka sa vstrebáva
 • Denná dávka pokryje 100% vašej potreby horčíka
 • Obsahuje kvalitný vitamín B6
 • Bez spojív a farbív
 • Až 120 kapsúl v balení
 • Skutočný citeľný účinok

Obyčajný horčík

Cena od 11,90
Obyčajný horčík
 • Nižšia cena
 • Biologicky nedostupná forma horčíka
 • Vstrebávajú sa iba 4% horčíka
 • Denná dávka pokryje len 20-50% vašej potreby horčíka
 • Neobsahuje vitamín B6
 • Obsahuje plnivá farbivá a spojivá
 • Len 60 tabliet v balení
 • Slabší účinok a sklamanie
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
ohľadom NEURINU Super Magnesium+B6

Čo je NEURINU Super Magnesium+B6?

NEURINU Super Magnesium+B6 je organická forma horčíka vo forme diglycinátu, ktorá je viazaná na aminokyselinu glycín, obohatená o vitamín B6. Tieto dve látky spôsobujú sinergický efekt, ktorý násobí pozitívne účinky horčíka na ľudský organizmus.

Aký je účel užívania výživového doplnku NEURINU Super Magnesium+B6?

Tento hodnotný výživový doplnok sa užíva na 100% pokrytie odporúčanej dennej dávky magnézia a vitamínu B6. Jeho pravidelné užívanie Vám môže priniesť benefity ako normálna funkcia nervového systému, zníženie vyčerpania a únavy, správna látková premena pre tvorbu energie, správna funkcia svalov, udržanie zdravých kostí a ďalšie.

Ako sa NEURINU Super Magnesium+B6 správne užíva?

Užívajte 1-2 kapsuly 1x denne v pravidelných intervaloch. Odporúča sa dlhodobé užívanie pre získanie najlepších benefitov. Výživový doplnok môžete užívať na lačný žalúdok. Použitá forma horčíka je veľmi šetrná k zažívaciemu traktu. V prípade dráždenia je však  možné výživový doplnok užívať spoločne s jedlom, bez významnejšieho zníženia účinnosti. Maximálna denná dávka sú 2 kapsule. Táto denná dávka zabezpečí 100% odporúčaný príjem horčíka a vitamínu B6 pre dospelých ľudí. Maximálnu dennú dávku neprekračujte.

Aké sú možné vedľajšie účinky užívania Dyglicinátu horčíka a vitamínu B6?

Vedľajšie účinky sú zvyčajne veľmi zriedkavé a objavujú sa z pravidla pri vyšších dávkach horčíka. Pri dodržaní odporúčaného dávkovania by ste nemali pociťovať žiadne negatívne účinky. Vedľajšie účinky môžu zahŕňať tráviace problémy ako hnačka, nevoľnosť alebo žalúdočné nepohodlie.

Je možné užívať NEURINU Super Magnesium+B6 počas tehotenstva a dojčenia?

Náš produkt nebol testovaný pre používanie v tehotenstve a počas dojčenia. Z toho dôvodu nie je možné takéto použitie odporučiť.

Od akého veku je možné NEURINU Super Magnesium+B6 používať a ako ho dávkovať?

Super Magnesium+b6 nie je vhodné pre malé deti. Pre dospievajúcich jedincov nad 15 rokov sa odporúča užívať  2-4 kapsule denne. Dávkovanie pre mladšie ročníky je však vhodné konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.

Koľko času trvá, kým NEURINU Super Magnesium+B6 začnú pôsobiť?

Nástup účinkov môže byť individuálny a závisí od mnohých faktorov, ako je dávkovanie, stav organizmu a životný štýl. Niektorí ľudia môžu pociťovať okamžité účinky, zatiaľ čo iní môžu potrebovať viac času na dosiahnutie želaných výsledkov.

Môžem užívať NEURINU Super Magnesium+B6 dlhodobo?

Áno tento výživový doplnok je možné užívať dlhodobo, pretože pri dodržaní dávkovania zabezpečí 100% dennej dávky horčíka, odporúčanej pre dospelých zdravých jedincov.

Existujú nejaké kontraindikácie pre užívanie NEURINU Super Magnesium+B6?

Jedinci s určitými zdravotnými problémami, ako sú zlyhanie obličiek, ochorenie pečene alebo niektoré metabolické poruchy, by mali užívanie výživového doplnku konzultovať s lekárom.

Aké sú príznaky nedostatku horčíka a vitamínu B6?

Príznaky nedostatku horčíka sa môžu prejavovať svalovými kŕčmi, únavu, nevoľnosťou, zníženou imunitou, zníženou úrovňou energie, zníženými kognitívnymi funkciami, zlou náladou a podobne. Príznaky nedostatku vitamínu B6 môžu zahŕňať podráždenosť, depresiu, poruchy spánku a problémy so srdcom.

Môže užívanie NEURINU Super Magnesium+B6 spôsobiť prebytok horčíka a vitamínu B6 v tele (predávkovanie)?

Pri správnom dávkovaní a dodržiavaní odporúčaní výrobcu je pravdepodobnosť predávkovania mizivá, pretože tento výživový doplnok poskytuje primerané množstvo horčíka a vitamínu B6, pre dospelých mužov a ženy.

Recenzie na Super Magnesium+B6
Ako sú ľudia spokojní?

Mirka, 19 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Super magnézium som brala pred maturitou v kombinácii s Nootrogenom a neviem si to vynachváliť. Nootrogen ma zobudil a nabudil mi mozog a magnézium zmiernilo môj klasický stres a paniku. Určite budem využívať túto kombináciu aj na výške.

Adam, 34 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Dobré je to, nemám problém

 • kvalitný produkt
 • nemám

Feri, 29 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Kúpil som si to aj keď je to trochu drahé podľa môjho názoru. Ale nelutujem, pretože to proste funguje. Som plavec a pri tréningu som mával brutálne kŕče v bazéne a po tréningu totálnu únavu, že som ledva odšoféroval bez zaspana domov. Keď som začal užívať toto magnézium tak mám od väčšiny týchto nepríjemností svätý pokoj a spím ako dudok.

 • účinnosť je citelná
 • Cena je vysoká!!!

Masenka, 52 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Váš produkt som si kúpila nedávno a myslím že účinky cítim takmer od prvého dňa, kedy som si dala prvú tabletku. Oproti bežnému horčíku je to ozaj veľká sila.

 • Za mňa spokojnosť a kúpim znova.
 • Som spokojná zatiaľ nič negatívne

Vysoká
kvalita a zodpovednosť

výroba

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji nášho Super Magnesia+B6 sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá kapsula je doslova napumpovaná maximom účinných látok. Aby sme vyšli v ústrety ľuďom so špeciálnymi stravovacími potrebami, ako sú vegetariáni a vegáni, pri výrobe sme nepoužili žiadne živočíšne ingrediencie. Dokonca aj kapsula je vyrobená z celulózy, namiesto bežnej bravčovej želatíny. Navyše nepoužívame žiadne zbytočné balastné látky, ako farbivá, plnivá a spojivá.

neurinu ekoprodukt

Povedali sme rázne nie plastom

Naše obaly sú vyrobený zo znovupoužiteľného a ľahko recyklovateľného skla, ktoré je chemicky neutrálne a neovplyvňuje kvalitu produktu ani pri dlhšom skladovaní. Uzáver je kovový a v prípade, že sa dostane na skládku, do jedného roka sa rozloží na oxid železitý, čo je prírode vlastná látka (hrdza). Týmito drobnými krokmi by sme radi prispeli k ochrane prírody a zníženiu plastického odpadu v životnom prostredí.

registrovane

Sme pod kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že kupujete len to najlepšie.

floating-leaf
floating-leaf

Ďalšie produkty
ktoré by vás mohli zaujímať

Calmgen

Calmgen

Výživový doplnok proti úzkosti a stresu

NEURINU Calmgen je špeciálne vyvinutý tak, aby pomáhal tlmiť akútny ale aj dlhotrvajúci stres a úzkostné stavy. Calmgen obsahuje koncentrované prírodné aminokyseliny extrakty a minerály, upokojujúce centrálnu nervovú sústavu.

Cena od 21,90 
Melatogen

Melatogen

Výživový doplnok pre hlboký a osviežujúci spánok

Po výživovom doplnku Melatogen siahnite vtedy, ak chcete zaspávať rýchlo, spať tvrdo a prebúdzať sa s pocitom dokonalého odpočinutia. Serotogen obsahuje prírodné účinné látky, ktoré dokážu účinné skvalitniť ľudský spánok.

Cena od 18,70