Hodnotenie 4.8

Užívajte si život naplno, ostatné nechajte na NEURINU

Vieme, že život občas prináša náročné výzvy. Ale ani s príchodom mrakov, hviezdy neprestávajú svietiť. Sú iba skryté a skôr či neskôr opäť odhalila svoju žiarivú krásu.

Produkty NEURINU boli vytvorené preto, aby ľuďom pomáhali v tých najnáročnejších životných situáciách. Vstať a ísť nezlomne za svojimi snami, užívať si život naplno a byť so svojimi blízkymi v prítomnom okamžiku. Veríme totiž, že práve v tom je ukrytá skutočná hodnota života.

Všetko čo
vás o NEURINU zaujíma

Kvalita produktov NEURINU

Aby sme si boli istí najvyššou kvalitou produktov značky NEURINU, sú certifikované a prešli kompletnými laboratórnymi skúškami. Sú registrované a kontrolované Úradom verejného zdravotníctva. 

Všetky produkty sú kontrolované na prítomnosť nežiadúcich ťažkých kovov ako je olovo, ortuť, kadmium a nikel. Produkty testujeme aj na prítomnosť mikroorganizmov – najmä Salmonely, E-coli a hubových plesní, ktoré často kontaminujú výživové doplnky bez toho, aby ste o tom mali tušenie.

Naše certifikáty

Všetky produkty NEURINU sú laboratórne testované a úradne registrované. Po kliknutí sa zobrazí certifikát.
download-image

Certifikáty Serotogen (mikrobiológia a ťažké kovy)

download-image

Certifikáty Calmgen (mikrobiológia a ťažké kovy)

download-image

Certifikáty Melatogen (mikrobiológia a ťažké kovy)

download-image

Certifikáty Nootrogen (mikrobiológia a ťažké kovy)

download-image

Vyšetrenie na Ochratoxíin a Aflatoxíny

Hodnotenie 4.8

Registrované relevantnými úradmi

Registrované na ÚVZ SR

Produkty NEURINU sú registrované a kontrolované úradom verejného zdravotníctva, ktorý je garantom ich kvality.

Prísne výrobné štandardy GMP

Produkty NEURINU sú vyrábané v prísne kontrolovaných podmienkach, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy správnej výrobnej praxe a čistoty.

Prečo je NEURINU najlepším riešením?

V oblasti výživových doplnkov je k dispozícii obrovský sortiment najrôznejších prípravkov. Prečo by si mal ktokoľvek vybrať práve značku NEURINU

  • Najvyššia kvalita účinných látok
  • Vysoká vstrebateľnosť účinných látok
  • Ohľaduplnosť k životnému prostrediu
  • Vzájomná synergia účinných látok
  • Dôraz na čistotu zloženia
  • Ohľaduplnosť k ľuďom so špecifickým stravovaním

Hodnoty na ktorých si zakladáme

Diskrétnosť a súkromie

Hoci sa už dnes znižuje tabu v oblasti mentálneho zdravia, dbáme na to aby boli vaše osobné údaje v absolútnom bezpečí.

Záleží nám na našej planéte

Keďže dbáme na blaho našej planéty, pri výrobe produktov NEURINU používame iba recyklovateľné materiály, ako sklo, kov a papier.

Vedecky overená účinnosť

Účinnosť našich produktov je založená na vedeckých dôkazoch a dôveryhodných štúdiách.

Kde sú limity produktov NEURINU?

Úprimnosť je pre nás veľmi dôležitá. Je samozrejmé, že ani ten najlepší produkt nie je všemocný, vždy sa nájde oblasť, v ktorej má rezervy. Kde sú rezervy produktov od NEURINU? Asi najvýraznejšou nevýhodou je vyššia cena, oproti podobne zameraným voľnopredajným prípravkom. Vyššia cena sa však citeľne odzrkadľuje v kvalite produktov.

  • Výberové suroviny vo vysokej koncentrácii
  • Bez zbytočných farbív a chemických prísad
  • Obaly ktoré dokonale chránia ich obsah pred UV žiarením a vlhkosťou
  • 100% recyklovateľné ekologické obaly zo skla a kovu

Presvedčte sa sami o rozdieloch v zložení prípravkov NEURINU a akýchkoľvek iných lacnejších konkurenčných voľnopredajných liekov alebo výživových doplnkov. Rozdiel vás zrejme ohromí.

Ako prebieha výroba produktov NEURINU

Aby sme mohli zaručiť najvyššiu kvalitu produktov NEURINU, je výroba realizovaná v najmodernejších výrobných farmaceutických závodoch, podliehajúcich najprísnejším normám manažérstva kvality HACCP a GMP.

Veľký dôraz je kladený aj na výber kvalitných surovín. Spolupracujeme iba s overenými veľkými výrobcami surovín, ktorí sú schopní zaručiť dodávky najčerstvejších surovín vo vysokých koncentráciách a s najlepšou vstrebateľnosťou do organizmu.

Dbáme na to, aby boli naše produkty vyrábané bez pridania zbytočných umelých prísad a farbív, ktoré by mohli znehodnotiť ich benefity.

Berieme ohľad na ľudí so špecifickými obmedzeniami pri príjme potravy, preto naše produkty neobsahujú laktózu, lepok ani žiadne živočíšne zložky. Sú tak vhodné i pre vegánov.

Zakladáme si na tom, aby boli všetky produkty NEURINU neškodné pre zdravie človeka a nespôsobovali návyk, ako niektoré konvenčne používané farmaceutické prípravky.

floating-leaf
floating-leaf

Naša firma pôsobí na farmaceutickom trhu a na trhu s výživovými doplnkami pre zdravie už desať rokov. Za tú dobu sme urobili stovky tisíc zákazníkov šťastnými.

10 rokov skúseností nesie svoje ovocie

V oblasti vývoja, produkcie a predaja funkčných výživových doplnkov má naša firma už viac ako desaťročné skúsenosti. Počas tohto obdobia sme pochopili, akú dôležitú úlohu hrá poctivosť a tvrdá práca v podnikaní. Naučili sme sa aj to, že zákazník má vždy posledné slovo, vzhľadom na svoju možnosť voľby.

Pri spolupráci s tými najlepšími domácimi aj zahraničnými chemikmi a farmaceutmi vždy trváme na rigoróznej a medicínsky obhájiteľnej kompozícii vyvíjaných produktov. Zasadzujeme sa o minimálne používanie prídavných látok a farbív. Vysoká kvalita použitých účinných látok je pre nás vždy na prvom mieste pred ich cenou.

Produkty ktoré vám dnes s pokorou predkladáme pod značkou NEURINU sú výsledkom viac ako desať ročných skúseností a predstavujú to najlepšie, čo dokážeme ponúknuť. Veríme že produkty NEURINU budú prinášať radosť do života vám, našim váženým zákazníkom, pretože práve to je našim hlavným poslaním.

Viktor Tekula
Zakladateľ

Miša, 24 rokov
Odkedy ma vyhodili z vysokej, trpím depresívnymi stavmi. Antidepresíva by som sa brať nikdy neodvážila, i keď mi ich môj psychiater niekoľkokrát predpísal. Bojím sa ich vedľajších účinkov. Vyskúšala som však NEURINU Serotogen, pretože je prírodný. Každým dňom si život užívam viac a viac.
Miša, 24 rokov
Slávo, 36 rokov
Som manažér v jednej nadnárodnej korporácii. Vedenie na nás vyvíja obrovský tlak. Podstatné je dosahovať výsledky, nikoho nezaujíma ako. Je to dosť stresujúce a napriek vysokému finančnému ohodnoteniu sa ma z času na čas zmocňovali triašky a záchvaty úzkosti. Od momentu keď som začal brať NEURINU Calmgen, som uvolnenejší a aj v práci sa mi darí lepšie. Záchvaty sa zatiaľ nevrátili.
Slávo, 36 rokov
Andi, 54 rokov
Roky lekárskej práce na smeny v jednej z najrušnejších nemocníc si aj na mne vybrali svoju daň v podobe trvale narušeného spánkového rytmu. niekedy som po nočnej ani nešiel do postele, vedel som že je to zbytočné. S použitím NEURINU Melatogen sa konečne normálne vyspím, čo je dôležité najmä pre našich pacientov, ktorý sú na rýdzosti môjho úsudku skutočne životne závislý
Andi, 54 rokov
Milka, 38 rokov
Architektúru som začala študovať už ako zrelá žena s krásnymi dvojičkami na krku. Určite si viete predstaviť, že naučiť sa na skúšku v rušnej domácnosti, plnej malých nezbedníkov nie je nič jednoduché. Výdatne mi v tom pomáha NEURINU Nootrogen, vďaka ktorému sa dokážem lepšie sústrediť na učenie a na skúškach podám vždy ten najlepší výkon. Dokážem byť vzornou matkou a zároveň vzdelanou ženou.
Milka, 38 rokov
floating-leaf
floating-leaf

Koncentrované zloženie

Rýchly účinok

Vhodné pre vegánov

Bez zbytočných prísad

Rýchle dodanie

Máte záujem
o zlepšenie mentálnej pohody a zdravia?

Vyberte si jeden z produktov NEURINU, na podporu mentálneho zdravia a výkonnosti nervového systému
Serotogen

Serotogen
50 kapsúl

Výživový doplnok pre dobrú náladu a radosť na každý deň

Pri depresii na zlepšenie nálady. Nespôsobuje nepríjemné vedľajšie účinky ako útlm či naopak, nadmernú aktivitu mozgu.

Calmgen

Calmgen
50 kapsúl

Výživový doplnok proti úzkosti a stresu

Pomáhal tlmiť akútny ale aj dlhotrvajúci stres a úzkostné stavy. Obsahuje koncentrované látky upokojujúce centrálnu nervovú sústavu.

Melatogen

Melatogen
50 kapsúl

Výživový doplnok pre hlboký a osviežujúci spánok

Zaspávajte rýchlo, spite tvrdo a prebúdzať sa s pocitom dokonalého odpočinutia. Obsahuje látky, ktoré skvalitnia spánok a regeneráciu mozgu.

Nootrogen

Nootrogen
30 kapsúl

Výživový doplnok pre vysoký výkon nervovej sústavy a mozgu

Obsahuje koncentrované nootropické látky stimulujúce vysokú výkonnosť centrálneho nervového systému.