Trápi vás duša?
Otestujte sa a zistite, či je to vážne

Duševné trápenie môže byť niekedy nenápadné a inokedy zase viditeľné aj pre vaše okolie. Ak chcete vedieť ako ste na tom, otestujte sa krátkym screeningovým testom. Interaktívny test vám položí niekoľko jednoduchých otázok. Výsledok spolu s vysvetlením a odporúčaním máte behom 2 minút vo vašej emailovej schránke. Kliknite a vyberte jeden z testov nižšie. 


Test na depresiu

Oficiálny PHQ-9 test na depresiu ktorý behom malej chvíle odhalí, ako je na tom vaša duša. V teste je len 9 otázok. Výsledky testu na depresiu vám zašleme diskrétne na váš email spolu s vysvetlivkami. Test je úplne ZDARMA.

Test na úzkostnú poruchu

Oficiálny PHQ-7 test na úzkostnú poruchu ktorý na základe pár presných otázok odhalí, prípadnú úzkostnú poruchu. Výsledky testu na úzkostnú poruchu vám zašleme diskrétne na váš email spolu s vysvetlením. Test je úplne ZDARMA.

Test na nespavosť

Oficiálny PHQ-7 test ktorý behom  malej chvíle odhalí, ako silná je vaša nespavosť. Výsledky testu na insomniu a nespavosť vám zašleme na váš email spolu s vysvetlivkami. Test je úplne ZDARMA.

Test na poruchy sústredenia

Skríningový test, ktorý behom malej chvíle odhalí, či máte sklony k ADHD, ADD alebo iným poruchám pozornosti. V teste je len 12 otázok. Výsledky testu na poruchy pozornosti vám zašleme na váš email spolu s vysvetlením. Test je úplne ZDARMA.


Testy slúžia len orientačne. Nemôžu nahradiť odborné vyšetrenie psychológa ani psychiatra. Ak máte podozrenie na duševnú poruchu, neváhajte vyhľadať odbornú pomoc. Nie je to hanba.

floating-leaf
floating-leaf