Názory a referencie
ľudí ktorí majú s NEURINU skúsenosti

Simona si prešla peklom

„Dalo mi to veľa, ale som rada že už je to preč“

Po troch rokoch intenzívnej práce v reklamnej agentúre som ale začala strácať paru. Cítila som, že už nevládzem prichádzať s nápadmi a pracovať tak intenzívne, ako pred tým. Nechcela som však poľaviť. Všetko sa zlomilo keď sa jeden z našich klientov rozhodol žalovať našu firmu. Príčinou nepríjemnej situácie bola chyba ktorú som urobila ja. Totálne som sa zosypala. Od tej doby som mala záchvaty úzkosti, sprevádzané triaškou a studeným potom. Tieto stavy ma budili aj v noci. Cez deň som chodila ako mátoha, nedokázala som sa sústrediť, bola som ako vymenená.

Moji blízki videli ako sa trápim. Mama mi jedného dňa doniesla Calmgen, ktorý som hneď začala brať. Bolo pozoruhodné ako sa moje úzkostné stavy rýchlo začali zmierňovať. Možno aj vďaka tomu som bola schopná triezvejšie vnímať moju situáciu a začala som chodiť ku psychologičke. Tá mi vysvetlila, odkiaľ moje problémy pramenia. Dnes viem, že som sa jednoducho preťažila. Keď píšem tieto riadky, som už relatívne v poriadku a som nesmierne vďačná mojej psychologičke ale aj NEURINU za to, že som neskončila na úplnom dne.

floating-leaf
floating-leaf

Nikol 23r.

Produkt: Nootrogen

Píšem bakalárku a absolútne sa neviem sústrediť. Stále pozerám do mobilu i keď tam práve nič zaujímavé nie je. Vety skladám neohrabane a po ich spätnom prečítaní márne hľadám pôvodnú myšlienku.Keď použijem Nootrogen, akoby tieto problémy prestali existovať. Píše sa mi oveľa príjemnejšie.

 • Účinok je rýchli
 • Ľahšie sa sústredím
 • Mám dobrý pocit z písania bakalárky
 • Málo tabliet v balení

Zuzka 25r.

Produkt: Nootrogen

Študujem na veterine a máme toho veľmi veľa na memorovanie. Anatómia mi dala zabrať asi najviac. Našťastie, keď používam Nootrogen, tak sa mi učí oveľa jednoduchšie a menej prokrastinujem. Mám dokonca pocit že mi naučené vedomosti aj dlhšie ostanú v hlave, ale to zatiaľ neviem potvrdiť na isto.

 • Lepšia pamäť a sústredenie.
 • Menej prokrastinácie.
 • neviem zatial

Stefan, 30 rokov

Produkt: Super OMEGA-3

Užívanie omega-3 mastných kyselín mi skutočne pomohlo s mentálnou činnosťou a pamäťou.

 • V prvom týždni som grgal rybinu ale ukludnilo sa to potom.
 • Nemám nič proti, aj cena je celkom v pohode na tú kvalitu podľa mňa.

Gregor, 40 rokov

Produkt: Super OMEGA-3

Myslím že toto je jeden z mála produktov na trhu s dostatočným obsahom EPA a DHA za rozumnú cenu. Iný výrobcovia za takéto silné OMEGY pýtajú majland takže ja som nadmieru spokojný.

Sameček, 26 rokov

Produkt: Super OMEGA-3

Super Omega-3 mastné kyseliny boli pre mňa veľkou pomocou pri zlepšovaní mojej mentálnej pohody a znížení stresu. Cítim sa menej podráždený a viac vyrovnaný. Navyše robím dobre aj srdcu a cievam systému, takže za mňa super.

Jana, 42 rokov

Produkt: Super OMEGA-3

Mám depresiu už pár rokov. Brala som aj antidepresíva ale už asi dva roky to skúšam bez nich. Psychológ mi odporučil brať omega-3 mastné kyseliny ako doplnok liečby. Kombinujem to s vašim Serotogenom a zatiaľ som fakt že spokojná. Beriem túto kombináciu už piaty týždeň.

 • Dobre fungujú v kombinácii so Serotogenom
 • Keď to kombinujete, možno vyššia cena ale oplatí sa

Julka, 24 rokov

Produkt: Super OMEGA-3

Vaše Omega-3 mastné kyseliny mi pomohli zlepšiť sústredenie a pamäť, ale treba ich ich užívať pravidelne pre dostatočné účinky.

 • Oceňujem malé kapsule ktoré sa ľahko prehĺtajú.

Mirka, 19 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Super magnézium som brala pred maturitou v kombinácii s Nootrogenom a neviem si to vynachváliť. Nootrogen ma zobudil a nabudil mi mozog a magnézium zmiernilo môj klasický stres a paniku. Určite budem využívať túto kombináciu aj na výške.

Adam, 34 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Dobré je to, nemám problém

 • kvalitný produkt
 • nemám

Feri, 29 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Kúpil som si to aj keď je to trochu drahé podľa môjho názoru. Ale nelutujem, pretože to proste funguje. Som plavec a pri tréningu som mával brutálne kŕče v bazéne a po tréningu totálnu únavu, že som ledva odšoféroval bez zaspana domov. Keď som začal užívať toto magnézium tak mám od väčšiny týchto nepríjemností svätý pokoj a spím ako dudok.

 • účinnosť je citelná
 • Cena je vysoká!!!

Masenka, 52 rokov

Produkt: Super Magnesium+B6

Váš produkt som si kúpila nedávno a myslím že účinky cítim takmer od prvého dňa, kedy som si dala prvú tabletku. Oproti bežnému horčíku je to ozaj veľká sila.

 • Za mňa spokojnosť a kúpim znova.
 • Som spokojná zatiaľ nič negatívne

Melánia, 58 rokov

Produkt: Super BACOPA

S Bakopou sa cítim aspoň tak o desať rokov mladšia. Obľúbený životabudič.

Sandrita, 22 rokov

Produkt: Super BACOPA

Odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s koncentráciou a sústredením. Odstraňuje brain fog!!!

Plesak, 36 rokov

Produkt: Super BACOPA

S vašou Bacopou som spokojný.

Peťa, 28 rokov

Produkt: Super BACOPA

Bacopu používam už asi rok ale mala som inú značku. Táto Vaša bacopa sa mi pozdáva hlavne kvôli dávkovaniu. Účinok podľa mňa podobný ako pri predchádzajúcej značke. Cenovo je to tiež celkom primerané – žiadna premrštená cena, čo je super.

 • Dobrá cena
 • Funguje
 • Nič

Zuzana, 50 rokov

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Ashwagandu užívam na zmiernenie otravných príznakov menopauzy. Oveľa lepšie spím a nie som až taká náladová ako pred tým. Užívala som aj inú ashwagandu ale táto mi príde lepšia čo sa týka účinkov.

Martin, 32 rokov

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Tento doplnok mi dosť pomohol s regeneráciou po intenzívnom tréningu. Po tridsiatke už predsalen človek neregeneruje ako kedisy. Cítim, že sa rýchlejšie zotavujem a môžem dvíhať trochu vyššie váhy. No zázraky na počkanie nečakajte, je to výživový doplnok, nie sypačka…

Nina, 41 rokov

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Mám zmiešané pocity. Zdá sa mi, že mi pomohla znížiť stres, ale nie som si istá, či to nie je len placebo efekt. Cítila som niektoré pozitívne zmeny, ale boli aj obdobia, keď som si nevšimla žiadne účinky, takže som trochu skeptická.

 • Trochu mi asi pomohla
 • Mohol to byť placebo efekt…

Evita, 42 rokov

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Trpím úzkosťou a problémami so spánkom čo je pri profesii učiteľky celkom na nič. Po týždni užívania tejto Ashwaghandhy som si všimla zlepšenie v mojom mentálnom stave a spánku. Cítim sa pokojnejšia a odpočinutejšia. Je to dobrý prírodný pomocník na slabé nervy.

Marek, 35 rokov

Produkt: Super ASHWAGANDHA

Keď som mal veľa roboty, pomohla mi Ashwagandha znížiť stres a zlepšiť moju výkonnosť. Cítim sa mentálne viac vyrovnaný. Odporúčam každému, kto potrebuje zvládnuť vysoký pracovný tlak.

Marta Čechvalová 67rokov

Produkt: Melatogen

Dlhé roky som trpela nespavosťou, vyzkúšala som všetky prírodné produkty, ktoré boli dostupné, nakoľko som nespavosť nechcela riešiť chémiou. Na radu dobrej kamarátky som sa zaujímala o tento produkt. Objednala som si ho a zatiaľ som veľmi spokojná, moja nespavosť sa oveľa zlepšila, už sa nebudím tak často ako pred užívaním Melatogenu a celkovo má na mňa priaznivý účinok, aj z dôvodu lepšieho a rýchlejšieho zaspávania. V neposlednom rade chválim vstriecnosť a výborný prístup firmy. Taktiež rýchle a kvalitné zabalenie dodaného výrobku.

Viki 21r.

Produkt: Serotogen

Trpela som depresívnymi a úzkostnými stavmi, ktoré zasahovali do môjho bežného života. Na psychiatra som sa však obrátiť nechcela, a tak som skúsila serotogen. Beriem ho iba týždeň, a už na sebe pozorujem pozitívne zmeny, ktoré mi menia život k lepšiemu.

Samuel 33r.

Produkt: Nootrogen

Pred tromi rokmi som zhorel vo svojom povolaní. Odvtedy som sa už dal dokopy, ale niekedy sa nedokážem sústrediť hlavne na kreatívne činnosti. Nápady ku mne prichádzajú. Čím dlhšie tento stav trvá, tým som zúfalejší. Keď si dám jeden alebo dva Nootrogeny, behom chvíľky viem normálne robiť. Našťastie ho nemusím užíva každdodenne ale stačí iba vtedy keď treba. Myslím že by ho mal mať každý doma.

 • dobre funguje
 • som schopný tvoriťs
 • nič

Maroš 39r.

Produkt: Melatogen

Funguje to takže super. Večer sa lepšie zaspáva, ráno sa lepšie vstáva.

 • Funguje
 • Sklené balenie eko

Klaudia 29r.

Produkt: Melatogen

Začala som podnikať a odvtedy mám problém so spaním. Večne sa len prehadzujem v posteli a hlavou mi prúdia myšlienka, čo ma všetko zajtra čaká a čo musím urobiť aby som podnikanie posunula vpred. Objednala som si nedávno Váš produkt a zaspím s ním hneď. Spávam omnoho lepšie. Ráno som pripravená makať a som plná energie. Takže spokojnosť. Oceňujem aj ekologické balenie.

 • rýchlo zaspím
 • vždy som perfektne vyspatá a plná energie

Stanislav 53r.

Produkt: Melatogen

Moja osemdesiatročná mama má problémy so spánkom, čo už je dané vekom. Niekedy aj celú noc nedokáže spať. Lieky na spanie od doktora jesť nechce. Kupujem jej teda váš produkt. Zatiaľ funguje celkom dobre. Mama prespí celú noc, čo je fajn.

 • navodí spánok
 • funguje spoľahlivo
 • Zatiaľ nič tak dúfam že to tak aj ostane

Sára 42r.

Produkt: Melatogen

Melatogen beriem už asi jeden mesiac. Používam ho aby som mohla lepšie zaspať po nočnej smene. Doposiaľ som používala len čistý melatonin, ale toto je uplne o niecom inom. Som rýchlejšie vyspatá a dokážem normálne fungovať v domácnosti, nie som oťapená, stíham navariť deckám kým prídu zo školy a všetko. Zvládam veci oveľa ľahšie.

 • Rýchlejšie zaspím
 • Stačí mi menej spať po nočnej
 • Som vyspatejšia, lepšie sa cítim
 • Nič

Vilo 33r.

Produkt: Calmgen

Každý jeden pracovný deň som extrémne vyťažený, keďže som sa stal nedávno riaditeľom jednej firemnej pobočky v Bratislave. Tieto tabletky mi výdatne pomáhajú zvládať ten tlak. Odporúčam každému kto je v strese.

 • užívam to keď treba
 • cítim účinok do pár minút
 • nebadám žiadne problémy

Pavol 54r.

Produkt: Calmgen

Roky trpím úzkosťami. Bral som na to benzáky. Tie som ale vysadil a snažil som sa to udržať pod kontrolou silou vôle, čo sa mi darilo ale bolo to extrémne náročné, musel som si dávať pozor na veľmi veľa vecí, kto to pozná ten vie… Musím povedať, že s Calmgenom je to omnoho jednoduchšie, takže som spokojný.

 • účinkuje to
 • žiadna umelá chémia a je to nenávykové
 • niekedy mierna ospalosť

Miša 24r.

Produkt: Calmgen

Tento produkt som začala užívať, pretože som mávala silný stres pred skúškami. Vždy som mala kŕče v bruchu a hnačky, čo bolo naozaj nepríjemné. Raz som kvôli tomu skoro nestihla termín skúšky. Calmgen začnem brať vždy dva alebo tri dni pred skúškami a mám pokoj. Fakt odporúčam.

 • Spoľahlivý účinok
 • Čisto prírodný
 • Jednoducho sa užíva
 • Nevnímam žiadne negatíva

Ingrid 23r.

Produkt: Serotogen

Po vyskúšaní Serotogenu musím uznať jeho pozitívne účinky. Mám oveľa lepšiu náladu a cítim sa výborne.

 • lepšia nálada
 • Sklené balenie sa ľahko rozbije, inak asi nič

Monika 35r.

Produkt: Serotogen

Serotogen používam zatiaľ iba pár dní, ale mám pocit že účinkuje, z čoho sa mi naozaj uľavilo. Dúfam že sa účinky budú časom len zlepšovať.

 • začína účinkovať
 • cítim úľavu
 • zatiaľ nemám nič proti

Milka 38r.

Produkt: Nootrogen

Architektúru som začala študovať už ako zrelá žena s krásnymi dvojičkami na krku. Určite si viete predstaviť, že naučiť sa na skúšku v rušnej domácnosti, plnej malých nezbedníkov nie je nič jednoduché. Výdatne mi v tom pomáha NEURINU Nootrogen, vďaka ktorému sa dokážem lepšie sústrediť na učenie a na skúškach podám vždy ten najlepší výkon. Dokážem byť vzornou matkou a zároveň vzdelanou ženou.

 • Účinok príde okamžite

Andi 54r.

Produkt: Melatogen

Roky lekárskej práce na smeny v jednej z najrušnejších nemocníc si aj na mne vybrali svoju daň v podobe trvale narušeného spánkového rytmu. niekedy som po nočnej ani nešiel do postele, vedel som že je to zbytočné. S použitím NEURINU Melatogen sa konečne normálne vyspím, čo je dôležité najmä pre našich pacientov, ktorý sú na rýdzosti môjho úsudku skutočne životne závislí…

 • Rýchlo zaspím
 • Vstávam čerstvý čo som do teraz nepoznal
 • Možno cena, inak nemám čo vytknúť

Slávo 36r.

Produkt: Calmgen

Som manažér v jednej nadnárodnej korporácii. Vedenie na nás vyvíja obrovský tlak. Podstatné je dosahovať výsledky, nikoho nezaujíma ako. Je to dosť stresujúce a napriek vysokému finančnému ohodnoteniu sa ma z času na čas zmocňovali triašky a záchvaty úzkosti. Od momentu keď som začal brať NEURINU Calmgen, som uvolnenejší a aj v práci sa mi darí lepšie. Záchvaty sa zatiaľ nevrátili.

 • Funguje to rýchlo

Miša 24r.

Produkt: Serotogen

Odkedy ma vyhodili z vysokej, trpím depresívnymi stavmi. Antidepresíva by som sa brať nikdy neodvážila, i keď mi ich môj psychiater niekoľkokrát predpísal. Bojím sa ich vedľajších účinkov. Vyskúšala som však NEURINU Serotogen, pretože je prírodný. Každým dňom si život užívam viac a viac.

 • Účinok je citeľný
 • Prirodzený mechanizmus účinku
 • Zatiaľ neviem o negatívach

Prezraďte nám
váš názor na NEURINU

Odoslať recenziu

Vyberte si z ponuky
produktov NEURINU

Serotogen

Serotogen
50 kapsúl

Výživový doplnok pre dobrú náladu a radosť na každý deň

Pri depresii na zlepšenie nálady. Nespôsobuje nepríjemné vedľajšie účinky ako útlm či naopak, nadmernú aktivitu mozgu.

Calmgen

Calmgen
50 kapsúl

Výživový doplnok proti úzkosti a stresu

Pomáhal tlmiť akútny ale aj dlhotrvajúci stres a úzkostné stavy. Obsahuje koncentrované látky upokojujúce centrálnu nervovú sústavu.

Melatogen

Melatogen
50 kapsúl

Výživový doplnok pre hlboký a osviežujúci spánok

Zaspávajte rýchlo, spite tvrdo a prebúdzať sa s pocitom dokonalého odpočinutia. Obsahuje látky, ktoré skvalitnia spánok a regeneráciu mozgu.

Nootrogen

Nootrogen
30 kapsúl

Výživový doplnok pre vysoký výkon nervovej sústavy a mozgu

Obsahuje koncentrované nootropické látky stimulujúce vysokú výkonnosť centrálneho nervového systému.