Tieto médiá
sa vyjadrili o NEURINU

Neurinu je rešpektovanou značkou. Pozrite sa čo o nás povedali v týchto známych médiách.

Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Čo o nás
v médiách povedali?

„Medzi najúčinnejšie produkty tohto typu by sme mohli zaradiť novinku od výrobcu NEURINU s názvom Melatogen.“

zdravie.pluska.sk

„Preto, pre „domácu terapiu” použite radšej voľnopredajné prípravky a tabletky proti stresu, ktoré účinkujú na inej báze ako lieky. Aktuálne môžme k tým najlepším voľnopredajným tabletkám proti stresu, zaradiť už v úvode spomínaný prípravok NEURINU Calmgen

bratislavaden.sk

„Vybrať si správne nootropikum nemusí byť jednoduché. Pri výbere je vhodné zamerať sa len na také nootropiká, ktoré kombinujú stimuláciu nervového systému a zároveň dopĺňajú dôležité látky potrebné pre tvorbu neurotransmiterov a celkovú činnosť mozgu. Iba tak je totiž možné dosiahnuť maximálne účinky. Medzi takéto prípravky patrí nový stimulant – NEURINU Nootrogen.

dran.sk

Vyberte si
Jeden z účinných produktov NEURINU

SEROTOGEN

SEROTOGEN

Výživový doplnok na zlepšenie nálady a potlačenie depresie

Serotogen obsahuje zložky ktoré sú nevyhnutné pri tvorbe serotonínu. Je preto účinný pri depresívnych stavoch, ale nespôsobuje nepríjemné vedľajšie účinky ako útlm či naopak, prehnanú aktivitu mozgu.

21,90 

CALMGEN

CALMGEN

50 KAPSÚL Výživový doplnok na upokojenie pocitov stresu a úzkosti

Calmgen je špeciálne vyvinutý tak, aby pomáhal tlmiť akútny ale aj dlhotrvajúci stres a úzkostné stavy. Calmgen obsahuje koncentrované prírodné aminokyseliny extrakty a minerály, upokojujúce centrálnu nervovú sústavu.

21,90 

MELATOGEN

MELATOGEN

Rýchle zaspávanie a zdravý, občerstvujúci spánok

Po výživovom doplnku Melatogen siahnite vtedy, ak chcete zaspávať rýchlo, spať tvrdo a prebúdzať sa s pocitom dokonalého odpočinutia. Serotogen obsahuje prírodné účinné látky, ktoré dokážu účinné skvalitniť ľudský spánok.

18,70 

NOOTROGEN

NOOTROGEN

Bdelosť, sústredenie a potlačenie prokrastinácie

Serotogen obsahuje zmes nootropických látok podporujúcich vysokú výkonnosť centrálneho nervového systému. Zlepšuje využívanie kyslíku v mozgu a jeho prekrvenie. Vhodný pre študentov a mentálne pracujúcich.

14,99