Nootrogen

Na stimuláciu nervového systému, lepšie sústredenie, pamäť a vysoký kognitívny výkon, silné nootropikum.

Nootrogen

Nootrogen

Nootrogen

14,99 

30 kapsúl

Najobľúbenejšie

Nootrogen 2x

Nootrogen 2x

Nootrogen 2x

27,90 

Ušetríte: 2,08 

60 kapsúl

Nootrogen 3x

Nootrogen 3x

Nootrogen 3x

38,90 

Ušetríte: 5,80 

90 kapsúl

Nootrogen 4x

Nootrogen 4x

Nootrogen 4x

47,90 

Ušetríte: 11,70 

120 kapsúl

Nootrogen – myslenie na plné obrátky

NEURINU Nootrogen je silný výživový doplnok na stimuláciu mozgu, pre lepšie sústredenie, dokonalú pamäť a vysokú kreativitu. Zlepšuje motiváciu a potláča prokrastináciu. 

Nootrogen je úspešne využívaný študentmi a kreatívcami, ako výkonné nootropikum, pretože správnym spôsom stimuluje centrálny nervový systém a napomáha k vysokým kognitívnym výkonom. Vďaka Nootrogenu bude kreatívna tvorba, alebo štúdium omnoho jednoduchšie a menej stresujúce. Študujte, tvorte a pracujte s ľahkosťou, aby ste si mohli užívať viac času pri činnostiach, ktoré skutočne milujete.

Ako by sa zlepšil váš život, ak by ste mali:

✓ Omnoho intenzívnejšie sústredenie?
✓ Násobne lepšiu pamäť?
✓ Pozoruhodnú kreativitu a bystrosť?
✓ Vysokú odolnosť proti prokrastinácii?

Dokonalé sústredenie

Rýchla pamäť

Vysoká kreativita

Nižšia prokrastinácia

Ako Nootrogen funguje?

Intenzívna činnosť mysle, spojená so štúdiom, kreatívnou tvorbou, či inou psychicky náročnou činnosťou, namáha hipokampus a prefrontálny kortex mozgu. Aby mozog optimálne fungoval, potrebuje zvýšený prísun okysličenej krvi. Prebieha zvýšená spotreba zásoby neurotransmiterov, glukózy, elektrolytov a ďalších dôležitých látok. Ich nedostatok môže spôsobiť zníženú schopnosť sústredenia, zhoršenú pamäť a sklony k prokrastinácii. To sťažuje mentálnu aktivitu a vedie k frustrácii. Namiesto efektívnej práce, trápite vašu myseľ, ale výsledky námahy sa nedostavujú. NEURINU Nootrogen obsahujú účinné látky schopné zvýšiť prekrvenie mozgu a zabezpečiť vysokú dostupnosť látok, potrebných pre dokonale čistú a výkonnú myseľ. To čo vám doteraz trvalo hodiny, môžete zvládnuť za pár desiatok minút. Užite si pocit vysoko výkonnej mysle. 

Nootrogen nie je nutné užívať pravidelne. Použite ho práve vtedy, keď to potrebujete. Nič ale nebráni aj jeho dlhodobému užívaniu. 

Upozornenie: NEURINU Nootrogen nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, uchovávajte ho mimo dosahu malých detí, nesmie sa použiť ako náhrada vyváženej a pestrej stravy, uchovávajte ho na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote.

“NEURINU Nootrogen je bezpečný spôsob stimulácie centrálneho nervového systému pre dokonale čistú a výkonnú myseľ”

Dávkovanie Nootrogenu

 • Jedna až dve kapsule 20 minút pred požadovaným efektom
 • Zapite dostatočným množstvom nealkoholického nápoja
 • Neprekračujte maximálnu dennú dávku 2 kapsule

Maximálna denná dávka sú 2 kapsule. Nootrogen je silné nootropikum. Preto nikdy neprekračujte stanovené dávkovanie.

Zložky
ktoré potrebuje každá aktívna myseľ

1
Aminokyselina

L-Tyrozín

Zásoba neurotransmiterov sa spotrebúva počas mozgovej činnosti a ich nedostatok môže spôsobiť únavu, zlú náladu, zhoršenú pamäť a sústredenie. V dôsledku toho vzniká nechuť ku vykonávaniu činnosti a sklony k prokrastinácii.

Nenahraditeľná aminokyselina L-Tyrozín v najvyššej kvalite, je prekurzorom tvorby dopamínu, serotonínu a ďalších dôležitých neurotransmiterov. Tie sú potrebné na zabezpečenie vysokého výkonu centrálneho nervového systému.

2
Extrakt

Cordyceps sinensis

Cordyceps sinensis je vzácna cudzopasná huba pôvodne sa vyskytujúca v Tibete vo výškach až 3500 metrov nad morom. Okrem iného je významne využívaná aj tradičnou čínskou medicínou.

Koncentrovaný a čistený extrakt tejto huby hrá v tabletkách NEURINU Nootrogen nezastupiteľnú úlohu, pretože zvyšuje koncentráciu kyslíka v krvi. Mozgové centá ním potom môžu byť zásobené vo zvýšenej miere, čo podporuje ich činnosť.

3
Aminokyselina

L-Taurín

Taurín patrí medzi známejšie aminokyseliny, vďaka jeho hojnému využívaniu v energetických nápojoch o tauríne koluje nesprávny názor, že ide o stimulant nervového systému, skutočnosť je však trochu iná

Dôvodom jeho prítomnosti v energetických drinkoch je jeho schopnosť vyvažovať účinok kofeínu. Taurín zlepšuje prenos glukózy do buniek mozgu, čím zlepšuje jeho funkciu, napomáha lepšiemu sústredeniu a zvyšuje psychickú odolnosť človeka.

4
Alkaloid

Kofeín

Pozitívne účinky kofeínu sú notoricky známe. Kofeín odďaľuje duševnú únavu, zlepšuje koncentráciu a zbystruje myseľ. Pôsobením na adenozínové receptory spôsobuje zvýšenie metabolickej činnosti

Vplyvom kofeínu dochádza k miernemu uvoľňovaniu kortizolu a adrenalínu do krvi. NEURINU Nootrogen obsahuje primerané množstvo kofeínu, ktorého účinky sú navyše regulované Taurínom tak, aby dochádzalo ku optimálnej stimulácii nervového systému.

5
Molekula

DAME

Dimetyletanolamín (dimetyletanolamín) je nevyhnutný pre tvorbu dôležitého neurotransmiteru s názvom acetilcholín. DAME zlepšuje pamäťové schopnosti mozgu. Okrem toho DAME znižuje tvorbu beta-amiloidu ktorý je zodpovedný za zníženú funkciu mozgu pri jeho únave

6
Extrakt

Ginkgo biloba

V prípravku NEURINU Nootrogen je použitý vysoko koncentrovaný, štandardizovaný a čistený extrakt z listu Ginka dvojlaločného. Jeho účinok zlepšuje mikrocirkuláciu krvi aj v tých najužších cievach tela. 

V synergii s extraktom Cordycepsu tak Ginko zlepšuje zásobovanie mozgu krvným kyslíkom a glukózou, ktorá je nevyhnutná na tvorbu energie v mitochondriách mozgových buniek. Terpenoidné zložky extraktu, navyše zabraňujú peroxidácii lipidov, čím zlepšujú funkciu membrán nervových buniek.

7
Vitamín

B6

Jeho zdrojom je najmä mäso všetkého druhu, ale aj listová zelenina. Jeho nedostatok sa prejavuje zlou náladou, podráždenosťou, ospalosťou, sklonmi k pasivite a prokrastinácii.

Vitamín B6 má v prípravku NEURINU Nootrogen nezastupiteľnú úlohu, pretože sa podieľa na premene niektorých aminokyselín na Serotonín a ďalšie dôležité neurotransmitery. Je nenahraditeľný pre vysoký výkon centrálneho nervového systému.

8
Vitamín

B12

Tento vitamín sa označuje aj ako Kobalamín. Telo je odkázané na jeho prísun v strave. Nedostatok vitamínu B12 spôsobuje problémy s funkciou nervového systému alebo až jeho trvalé poškodenie. 

Vitamín B12 je nenahraditeľný pri premene niektorých aminokyselín na neurotransmiter Serotonín a preto má v produktoch od NEURINU nezastupiteľnú úlohu.

9
Minerál

Zinok

Zinok je minerálna látka ktorá sa v prípravku NEURINU nachádza v podobe oxidu zinočnatého. Ten je pre telo veľmi dobre vstrebateľný a využiteľný. 

Zinok významne napomáha k správnej funkcii centrálneho nervového systému. Podieľa sa na premene aminokyselín na neurotransmitery, čím v produktoch NEURINU zastáva veľmi dôležitú úlohu v kombinácii s ďalšími účinnými látkami.

10
Minerál

Horčík

Horčík je ďalším minerálom obsiahnutým v prípravku NEURINU Nootrogen. Ide o veľmi reaktívny ľahký kov. Jeho nedostatok spôsobuje fyzickú aj psychickú vyčerpanosť, podráždenosť, depresiu a niektoré ďalšie fyzické prejavy.

Presné zloženie NEURINU Nootrogen

Zložka

Podiel v CPS

V denej dávke

RHP

L-Tyrosin

200 mg

400 mg

Cordyceps sinensis extrakt

30 mg (300 mg)

60 mg (600 mg)

L Taurín

60 mg

120 mg

Naturálny kofeín

57 mg

114 mg

L-DAME (dimetyletanolamín )

10 mg

20 mg

Ginkgo biloba extrakt

30 mg (1500 mg)

60 mg (3000 mg)

Vitamín B6

2,7 mg

5,4 mg

386%

Vitamín B12

3,9 ug

7,8 ug

312%

Zinok

7 mg

14 mg

140%

Horčík

200 mg

400 mg

107%

Vegánska priehľadná celulózová kapsula

Porovnanie Nootrogenu
s podobným konkurenčným produktom

NEURINU Nootrogen

Cena od 14,99 
NEURINU Nootrogen
 • 30 kapsúl v balení
 • Vysoký objem účinných látok
 • Doplnenie neurotransmiterov
 • Obsahuje aminokyseliny a extrakty
 • Rýchle zlepšenie pamäte sústredenia bdelosti a potlačenie prokrastinácie
 • Bez zbytočných prídavných látok

Podobný prípravok

Cena od 12,99 €
Podobný prípravok
 • 30 tabliet v balení
 • Nízky objem účinných látok
 • Nedopĺňa neurotransmiteri
 • Neobsahuje aminokyseliny ani extrakty
 • Efekt prichádza postupne pri dlhodobom užívaní
 • Obsahuje farbivá a spojivá

Najčastejšie otázky
o produkte NEURINU Nootrogen

Od akého veku je možné užívať Nootrogen? Môžu ho užívať aj deti?

Výživové doplnky NEURINU nie sú vhodné pre deti do 13  rokov. Užívanie mladšími jedincami je vhodné len po konzultácii s ošetrujúcim lekárom, ktorý musí posúdiť vhodnosť užívania a stanoviť správne dávkovanie.

Adolescenti a dospelí, výživové doplnky NEURINU užívajú v súlade s odporúčaným dávkovaním.

Je Nootrogen návykový

Nie Nootrogen nie je návykový ani pri dlhodobom používaní.

Môže sa Nootrogen užívať v súbehu s antidepresívami?

Áno môžete.

Odporúčame však súbežné užívanie akýchkoľvek výživových doplnkov, alebo liekov konzultovať s lekárom alebo lekárnikom.

Prečo Nootrogen obsahuje toľko veľa účinných látok?

Každá zložka v prípravku NEURINU Nootrogen bola starostlivo vybraná a má v ňom svoju nezastupiteľnú úlohu. Jednotlivé zložky spolupôsobia za účelom dosiahnutia vysokého výkonu mozgu. Práve kombinácia viacerých druhov účinných látok robí Nootrogen tak výnimočne účinným prípravkom.

Môže sa Nootrogen kombinovať s inými produktami od NEURINU?

Nootrogen je možné kombinovať s ostatnými produktami NEURINU. Neužívajte v jednom čase súbežne Nootrogen a Mealtogen. Tieto dva výživové doplnky pôsobia proti sebe.

Ak sa rozhodnete Nootrogen kombinovať s prípravkom Melatogen, používajte Nootrogen minimálne 5 hodín pred predpokladanou dobou spánku a užitím Melatogenu. Medzi užitím Nootrogenu a Melatogenu musí byť dostatočný časový odstup.

Obsahuje NEURINU Nootrogen aj účinnú látku piracetam?

Nie, Nootrogen neobsahuje piracetam. Piracetam je liečivá látka ktorá sa používa pri zmierňovaní príznakov alzheimerovej choroby, liečbe málokrvnosti a u detí v kombinácii s logopédiou je využívaný aj pri liečbe dyslexie. Táto látka je často zneužívaná i študentami. Jej nevýhodou pri zneužívaní na študijné a iné účely je nutnosť jej dlhodobého užívania, pričom prvé účinky sa dostavia až približne po dvoch týždňoch. Po vysadení sa navyše jej účinok rýchlo stráca. Piracetam nie je primárne určený pre zvýšenie kognitívnych funkcií študentov a mentálne pracujúcich ľudí. Nootrogen bol vyvinutý ako výživový doplnok tak, aby rýchlo a cielene podporoval funkcie CMS u ľudí, ktorí potrebujú dosahovať vysoké mentálne výkony rýchlo a bezpečne. 

Ako dlho sa Nootrogen môže užívať?

Nootrogen sa môže užívať dlhodobo. Majte však na pamäti že ide o mimoriadne účinný prípravok, preto nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku dve kapsule. 

Aké má Nootrogen interakcie?

Nootrogen by mohol ovplyvniť účinnosť liekov a výživových doplnkov používaných na tlmenie centrálnej nervovej sústavy. Ak užívate takéto prípravky, poraďte sa o užívaní Nootrogenu s Vašim lekárom. Ak pijete nadmerné množstvo kávy, buďte pri užívaní Nootrogenu obozretní, obsahuje totiž určité množstvo kofeínu.

Aké sú vedľajšie účinky Nootrogenu?

Nootrogen obsahuje kofeín. V dennej dávke sa nachádza približne také množstvo kofeínu, ako v dvoch kávach typu espresso. Z toho dôvodu môže u precitlivelých jedincov zapríčiniť búšenie srdca prípadne začervenanie pokožky. Ak pri pití kávy pociťujete negatívny vplyv kofeínu, je pravdepodobné, že podobné priznaky zaznamenáte i pri užívaní Nootrogenu. Tie by však mali rýchlo odznieť.

Ako sa má Nootrogen správne dávkovať?

Nootrogen užite minimálne dvadsať minút pred plánovaným mentálnym výkonom. Užívajte jednu až dve kapsule a zapite ich najlepšie nealkoholickým nápojom. Nikdy neprekračujte maximálnu dennú dávku.

Môže sa Nootrogen kombinovať s alkoholom?

Nootrogen je silný stimulant a ovplyvňuje funkciu centrálneho nervového systému. Z toho dôvodu by mohla mať jeho kombinácia s nadmerným množstvom alkoholu neočakávané účinky. Nootrogen nekombinujte s alkoholom, ak to je čo i len trochu možné.

Aké sú kontraindikácie pre užívanie Nootrogen?

Nootrogen nepoužívajte v prípade precitlivenosti na kofeín, alebo alergie na akúkoľvek z jeho zložiek.

Pre koho je Nootrogen určený?

Nootrogen je určený pre ľudí ktorí sa potrebujú sústrediť, vykazovať vysokú mieru kreativity,, mať vynikajúcu pamäť, rýchlo sa učiť nové informácie a mať vysokú motiváciu k výkonu aj menej príjemných mentálnych činností. Preto je typicky používaný ľuďmi s kreatívne zameraným povolaním, ako architekti, konštruktéri, pracovníci marketingových agentúr a podobne. Vynikajúce výsledky dosahujú študenti, ktorí Nootrogen využívajú pri učení sa na skúšky a pri písaní seminárnych, bakalárskych a diplomových prác.

Recenzie
ako Nootrogen pomáha ľuďom?

Nikol 23r.

Produkt: Nootrogen

Píšem bakalárku a absolútne sa neviem sústrediť. Stále pozerám do mobilu i keď tam práve nič zaujímavé nie je. Vety skladám neohrabane a po ich spätnom prečítaní márne hľadám pôvodnú myšlienku.Keď použijem Nootrogen, akoby tieto problémy prestali existovať. Píše sa mi oveľa príjemnejšie.

 • Účinok je rýchli
 • Ľahšie sa sústredím
 • Mám dobrý pocit z písania bakalárky
 • Málo tabliet v balení

Zuzka 25r.

Produkt: Nootrogen

Študujem na veterine a máme toho veľmi veľa na memorovanie. Anatómia mi dala zabrať asi najviac. Našťastie, keď používam Nootrogen, tak sa mi učí oveľa jednoduchšie a menej prokrastinujem. Mám dokonca pocit že mi naučené vedomosti aj dlhšie ostanú v hlave, ale to zatiaľ neviem potvrdiť na isto.

 • Lepšia pamäť a sústredenie.
 • Menej prokrastinácie.
 • neviem zatial

Samuel 33r.

Produkt: Nootrogen

Pred tromi rokmi som zhorel vo svojom povolaní. Odvtedy som sa už dal dokopy, ale niekedy sa nedokážem sústrediť hlavne na kreatívne činnosti. Nápady ku mne prichádzajú. Čím dlhšie tento stav trvá, tým som zúfalejší. Keď si dám jeden alebo dva Nootrogeny, behom chvíľky viem normálne robiť. Našťastie ho nemusím užíva každdodenne ale stačí iba vtedy keď treba. Myslím že by ho mal mať každý doma.

 • dobre funguje
 • som schopný tvoriťs
 • nič

Milka 38r.

Produkt: Nootrogen

Architektúru som začala študovať už ako zrelá žena s krásnymi dvojičkami na krku. Určite si viete predstaviť, že naučiť sa na skúšku v rušnej domácnosti, plnej malých nezbedníkov nie je nič jednoduché. Výdatne mi v tom pomáha NEURINU Nootrogen, vďaka ktorému sa dokážem lepšie sústrediť na učenie a na skúškach podám vždy ten najlepší výkon. Dokážem byť vzornou matkou a zároveň vzdelanou ženou.

 • Účinok príde okamžite
floating-leaf
floating-leaf

Vysoká
kvalita a zodpovednosť

download-image

Certifikát NOOTROGEN – mikrobiológia a ťažké kovy

download-image

Certifikát produktov NEURINU – plesňové a hubové toxíny

výroba

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji nášho NEURINU Nootrogen sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá kapsula je doslova napumpovaná maximom účinných látok. Aby sme vyšli v ústrety ľuďom so špeciálnymi stravovacími potrebami, ako sú vegetariáni a vegáni, pri výrobe sme nepoužili žiadne živočíšne ingrediencie. Dokonca aj kapsula je vyrobená z celulózy, namiesto bežnej bravčovej želatíny. Navyše nepoužívame žiadne zbytočné balastné látky, ako farbivá a spojivá. 

neurinu ekoprodukt

Povedali sme rázne nie plastom

Naše obaly sú vyrobený zo znovupoužiteľného a ľahko recyklovateľného skla, ktoré je chemicky neutrálne a neovplyvňuje kvalitu produktu ani pri dlhšom skladovaní. Uzáver je kovový a v prípade, že sa dostane na skládku, do jedného roka sa rozloží na oxid železitý, čo je prírode vlastná látka (hrdza). Týmito drobnými krokmi by sme radi prispeli k ochrane prírody a zníženiu plastického odpadu v životnom prostredí.

registrovane

Sme pod kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istý, že kupujete len to najlepšie.

Ďalšie produkty
ktoré by vás mohli zaujímať

Calmgen

Calmgen

Výživový doplnok proti úzkosti a stresu

NEURINU Calmgen je špeciálne vyvinutý tak, aby pomáhal tlmiť akútny ale aj dlhotrvajúci stres a úzkostné stavy. Calmgen obsahuje koncentrované prírodné aminokyseliny extrakty a minerály, upokojujúce centrálnu nervovú sústavu.

Cena od 21,90 
Melatogen

Melatogen

Výživový doplnok pre hlboký a osviežujúci spánok

Po výživovom doplnku Melatogen siahnite vtedy, ak chcete zaspávať rýchlo, spať tvrdo a prebúdzať sa s pocitom dokonalého odpočinutia. Serotogen obsahuje prírodné účinné látky, ktoré dokážu účinné skvalitniť ľudský spánok.

Cena od 18,70