Super BACOPA

Bacopa monnieri vo vysokej farmaceutickej kvalite na zvýšenie mentálneho výkonu, s vysokým obsahom Bakosidov a s pohodlným dávkovaním.

Super BACOPA

Super BACOPA

Super BACOPA

16,70 

50 kapsúl

Najobľúbenejšie

2x Super BACOPA

2x Super BACOPA

2x Super BACOPA

29,70 

Ušetríte: 3,70 

100 kapsúl

3x Super BACOPA

3x Super BACOPA

3x Super BACOPA

43,70 

Ušetríte: 6,40 

150 kapsúl

4x Super BACOPA

4x Super BACOPA

4x Super BACOPA

59,70 

Ušetríte: 7,10 

200 kapsúl

Hodnotenie 4.8

Najlepšia Bacopa, akú si môžete želať

Super Bacopa, patrí do skupiny nootropík, pretože podporuje mozgovú činnosť, pamäť a sústredenie. Bacopa je známa tiež pod názvom Brahmi a obsahuje vysoký podiel aktívnych zlúčenín ako triterpenoidy, alkaloidy a saponíny. Bacopa tiež obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť mozog pred voľnými radikálmi a oxidatívnym stresom.

NEURINU Super Bacopa je schopná poskytnúť najlepšie benefity, pretože na rozdiel od bežných produktov, obsahuje vysoký podiel štandardizovaných Bakosidov vo farmaceutickej kvalite. Vďaka tomu je aj jej užívanie veľmi jednoduché. Nemusíte užiť viac ako jednu kapsulu denne. Pre extra vysoký nootropický účinok kombinujte s NEURINU Nootrogen.

Aké benefity Super Bacopa prináša?

✓ Účinkuje ako prírodné nootropikum pre myseľ
✓ Podporuje dobrú pamäť a schopnosť sústrediť sa

✓ Ideálna pre mentálne vyťažených ľudí
✓ Antioxidačný účinok, chráni mozog pred voľnými radikálmi

Vysoký obsah Bakosidov

Účinné nootropikum

Štandardizovaná kvalita

Jednoduché dávkovanie

Vhodné pre vegánov

Ako NEURINU Super Bacopa funguje?

I keď biochemický mechanizmus účinkov extraktu z Bacopy nie je zatiaľ úplne objasnený a vyžaduje podrobnejšie skúmanie, pozitívny vplyv Bacopy na ľudský organizmus je neodškriepiteľný. Predpokladá sa, že práve účinné látky – Bakosidoy obsiahnuté v extrakte z Bacopy majú stimulačný účinok na nervový systém a zlepšujú prenos nervových impulzov v mozgu. Bakosidy taktiež môžu zlepšiť kognitívne funkcie, vrátane pamäte, učenia sa, koncentrácie a bdelosti.

Extrakt z Bacopy obsahuje antioxidanty, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály v tele. Voľné radikály sú nebezpečné molekuly, ktoré môžu poškodzovať bunky a sú spojené so starnutím, degeneratívnymi ochoreniami, rakovinou a kognitívnym úpadkom.

Bacopa monnieri sa tradične používa aj na zmiernenie úzkosti a stresu. Predpokladá sa, že extrakt z Bacopy môže ovplyvňovať hladiny neurotransmiterov ako acetylcholín, gamma-aminomaslová kyselina (GABA) a serotonín, ktoré sú spojené so zlepšením nálady a znížením pocitu úzkosti.

Bakosidy môžu zlepšiť kognitívne funkcie, vrátane pamäte, učenia sa, koncentrácie a bdelosti

Super Bacopa, jej dávkovanie a zloženie

 • Užívajte 1 kapsulu 1x denne
 • Zapite dostatočným množstvom tekutín
 • Užívajte dlhodobo

Super Bacopa je skutočne silná. Nikdy preto neprekračujte maximálnu dennú dávku – 1 kapsulu

Obsah účinných látok

NEURINU Super Bacopa obsahuje vysoko kvalitný extrakt z celého tela rastliny Bacopa monnieri (Bacopa drobnolistá alebo tiež Brahmi). Obsah účinných látok (bakosidov) je normovaný a preto stačí užívať iba jednu kapsulu, namiesto užívania veľkého počtu kapsúl ako to býva pri obyčajných výživových doplnkoch s Bakopou. Jediná kapsula obsahuje až 200 mg Bakosidov vo farmaceutickej kvalite, čo je ideálna dávka pre dospelého muža alebo ženu.

Zložka 1 kapsula obsahuje
Extrakt z Bakopy drobnolistej 400 mg
– z toho Bakosidy (Bacopa-glykozidov) 200 mg

Zobraziť etiketu

Porovnajte si Super BACOPU
s bežnou Bacopou

Nenechajte sa nalákať na rôzne ponuky bežnej Bakopy. Tá totiž často neobsahuje dostatok Bakosidov, alebo sú tieto účinné látky v nízkej kvalite. Namiesto radosti z účinkov Vás môže čakať trpké sklamanie.

Super BACOPA 50cps

Cena od 16,70 
Super BACOPA 50cps
 • Vysoký objem účinných látok – Bakosidov
 • Štandardizovaný extrakt vo farmaceutickej kvalite
 • Pohodlné dávkovanie 1 kapsula denne
 • 1 balenie obsahuje zásobu až 50 dní užívania
 • Najvyššia možná účinnosť

Obyčajná Bacopa 240cps

Cena od 18,99
Obyčajná Bacopa 240cps
 • Neznámy alebo nízky objem Bakosidov
 • Zväčša len prášok z drvenej rastliny
 • Je nevyhnutné užívať 16 tabliet denne
 • Zásoba iba na 15 dní užívania
 • Slabší účinok, sklamanie a frustrácia
floating-leaf
floating-leaf

Najčastejšie otázky
ohľadom NEURINU Super BACOPY

Môžem užívať Bacopu dlhodobo?

Bacopa sa bežne užíva dlhodobo, takže to nie je problém.

Čo je to nootropikum?

Nootropikum je látka alebo kombinácia látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú funkcie ľudského mozgu a nervového systému. Môžu spôsobovať zlepšenie bdelosti, pamäte, koncentrácie, pohotovosti a podobne. Ku najpoužívanejším nootropiká patrí napríklad kofeín. Niektorí ľudia tieto látky nazývajú aj ako “smart drugs” – vo doslovnom preklade “inteligentné drogy”. Medzi tieto látky sa zaraďuje aj NEURINU Super Bacopa (Brahmi), alebo NEURINU Nootrogen.  

Môžem užívať Bacopu spolu s inými nootropikami?

Bacopa sa často kombinuje s inými nootropikami pre zosilnenie jej účinkov. Odporúčame kombináciu NEURINU Super Bacopy s NEURINU Nootrogenom. Takáto kombinácia je užitočná najmä pri nárazovej potrebe extra vysokého mentálneho výkonu.

Má Bacopa vedľajšie účinky?

Bacopa sa obvykle považuje za bezpečnú a nepatrí ani ku alergénom. Niektorí ľudia by však mohli zaznamenať v ojedinelých prípadoch mierne vedľajšie účinky, ako napríklad tráviace problémy či nevoľnosť. Ak sa u Vás vyskytnú nežiaduce účinky, odporúča sa konzultovať ich s lekárom.

Kedy by som nemal užívať Bacopu?

Bacopa by sa nemala užívať počas tehotenstva a dojčenia. Ľudia s určitými zdravotnými stavmi, ako napríklad s neurologickými poruchami, by sa mali pred užívaním Bacopy poradiť so svojím lekárom.

Môže Bacopa interagovať s inými liekmi?

Bacopa by mohla interagovať s niektorými liekmi. Ak máte podozrenie na akékoľvek nežiaduce interakcie, konzultujte to s Vašim lekárom.

Môže Bacopa zlepšiť študentské výsledky?

Bacopa je známa svojimi účinkami na kognitívne funkcie mozgu a podporuje  pamäť a učenie. Preto môže byť nápomocná v snahe o zlepšenie študijných výsledkov.

Je Bacopa užitočná pre Bio-hacking?

Áno, bacopa je pre svoje výnimočné nootropické vlastnosti a účinky mimoriadne obľúbená v komunite bio-hackerov.

Kto je to osoba označovaná ako bio-hacker?

Bio-hacker je človek, ktorý sa zaujíma o experimentovanie a uplatňovanie princípov biotechnológie a iných vedeckých disciplín na svoje vlastné telo a zdravie. Bio-hackeri sa zameriavajú na maximalizáciu svojej fyzickej a mentálnej výkonnosti a snažia sa dosiahnuť zlepšenie svojho zdravia, výdrže, pamäti, spánku a ďalších aspektov svojho života prostredníctvom rôznych metód, ako sú používanie nootropik, monitorovanie biologických funkcií, napríklad s použitím smart hodiniek pri športe či spánku.

Môžu Bacopu monieri (Brahmi) užívať aj deti? Ak áno od koľkých rokov?

Užívanie Brahmi sa odporúča pre deti staršie ako 15 rokov. V mladšom veku je vhodné konzultovať užívanie Brahmi (Bacopy monnieri) s lekárom alebo lekárnikom, ktorý musí stanoviť správne dávkovanie.

Môže Bacopa pomôcť deťom s ADHD?

Bacopa monnieri (Brahmi) sa skúmala ako potenciálna podpora pre deti s ADHD, ale dôkazy zatiaľ nie sú dostatočné a jednoznačné. Niektoré štúdie naznačujú, že Bacopa by mohla mať určitý blahodarný vplyv na niektoré symptómy ADHD, ale je potrebný ďalší hlbší výskum na potvrdenie týchto zistení.

Môžu Brahmi užívať tehotné a dojčiace ženy?

Výživový doplnok NEURINU Super Bacopa, nebol testovaný na použitie pre tehotné a dojčiace ženy. Preto takéto použitie neodporúčame.

Recenzie na Super BACOPU
Ako sú ľudia spokojní?

Melánia, 58 rokov

Produkt: Super BACOPA

S Bakopou sa cítim aspoň tak o desať rokov mladšia. Obľúbený životabudič.

Sandrita, 22 rokov

Produkt: Super BACOPA

Odporúčam všetkým, ktorí majú problémy s koncentráciou a sústredením. Odstraňuje brain fog!!!

Plesak, 36 rokov

Produkt: Super BACOPA

S vašou Bacopou som spokojný.

Peťa, 28 rokov

Produkt: Super BACOPA

Bacopu používam už asi rok ale mala som inú značku. Táto Vaša bacopa sa mi pozdáva hlavne kvôli dávkovaniu. Účinok podľa mňa podobný ako pri predchádzajúcej značke. Cenovo je to tiež celkom primerané – žiadna premrštená cena, čo je super.

 • Dobrá cena
 • Funguje
 • Nič

Vysoká
kvalita a zodpovednosť

download-image

Certifikát Super BACOPA – mikrobiológia a ťažké kovy

download-image

Certifikát produktov NEURINU – plesňové a hubové toxíny

výroba

To najlepšie, čo je možné vyrobiť

Pri vývoji našej Super Bacopy sme sa zamerali na to, aby sme Vám priniesli najlepší produkt, aký je s použitím najmodernejších technológií možné vyrobiť. Každá kapsula je doslova napumpovaná maximom účinných látok. Navyše nepoužívame žiadne zbytočné balastné prídavné látky, ako farbivá, a spojivá. Maximalizujeme tak benefity pre Vaše zdravie a pohodu.

vegan

Vhodné pre vegánov

Aby sme vyšli v ústrety ľuďom so špeciálnymi stravovacími návykmi, ako sú vegetariáni a vegáni, pri výrobe Super Bacopy sme nepoužili žiadne živočíšne ingrediencie. Dokonca aj kapsula je vyrobená z celulózy, namiesto bežnej bravčovej želatíny.

neurinu ekoprodukt

Povedali sme rázne nie plastom

Naše obaly sú vyrobený zo znovupoužiteľného a ľahko recyklovateľného skla, ktoré je chemicky neutrálne a neovplyvňuje kvalitu produktu ani pri dlhšom skladovaní. Uzáver je kovový a v prípade, že sa dostane na skládku, do jedného roka sa rozloží na oxid železitý, čo je prírode vlastná látka (hrdza). Týmito drobnými krokmi by sme radi prispeli k ochrane prírody a zníženiu plastického odpadu v životnom prostredí.

registrovane

Sme pod kontrolou

Všetky naše produkty sú pod dohľadom Úradu verejného zdravotníctva SR a prísne testované na neprítomnosť chemických a biologických kontaminantov. Môžete si byť istí, že kupujete len to najlepšie.

floating-leaf
floating-leaf

Ďalšie produkty
ktoré by vás mohli zaujímať

Calmgen

Calmgen

Výživový doplnok pre vysoký výkon nervovej sústavy a mozgu

Serotogen obsahuje zmes nootropických látok podporujúcich vysokú výkonnosť centrálneho nervového systému. Zlepšuje využívanie kyslíku v mozgu a jeho prekrvenie. Vhodný pre študentov a mentálne pracujúcich.

 

Cena od 14,99 
Norsk OMEGA-3

Norsk OMEGA-3

Omega-3 s dokonalým pomerom EPA a DHA z Nórska

Podporte vitalitu Vášho nervového systému! NEURINU Norsk OMEGA-3 mastné kyseliny pochádzajú z čerstvých rýb lovených v priezračných vodách Atlantického oceánu. Vďaka patentovanému postupu výroby Nórskeho spracovateľa EPAX® je vysoký obsah EPA a DHA zaručený.

 

Cena od 19,90